O nás

Autofox je online automobilová platforma s předním postavením v Česku a celé střední Evropě. Na trh firma vstoupila v únoru 2009. V současnosti poskytuje tři služby: zpravodajství (Autofox News), bannerová inzerce (Autofox Banner) a inzertní služby Autofox Advert (Job, Event, Estate, Enterprise, Offer, Order). Web je rozdělen na sekci pro odborníky (Profi) a sekci pro spotřebitele (Fun).

Autofox News je služba zaměřená na poskytování zpravodajství z automobilového průmyslu a souvisejících oborů. Je určena především firmám a dalším právnickým osobám, které potřebují pro svou práci rychlý, detailní a komplexní informační servis. Informace jsou publikované formou flešů (Autofox Flash News), veřejných aktualit (Autofox Public News) a článků (Autofox Original News). Fleš většinou obsahuje odkaz na zdroje (hypertextový odkaz, dokument, fotografie). Veřejná aktualita je text zveřejněný firmou či jiným subjektem. Článek obsahuje informace a souvislosti v autorském textu Autofoxu či partnerské agentury, navíc může obsahovat fotogalerii, videa, tabulky, související články. Zpravodajství se zabývá řadou témat jako produkty, služby, ceny, propagace, alternativní pohony, zakázky, tendry, obchodní síť, spolupráce, plány, expanze, investice, provozovny, lidské zdroje, personální změny, vlastnické změny, obchodní výsledky, finanční výsledky, legislativa, analýzy, odhady, odborné akce.

Autofox Banner je služba bannerové inzerce, kterou poskytujeme separátně ve spotřebitelské sekci Fun a odborné sekci Profi. Je určena především firmám a dalším právnickým osobám, které chtějí touto formou řešit své nejrůznější potřeby (prezentace firmy, propagace výrobků a služeb, informování o změnách, hledání nových partnerů, propagace akcí, nábor zaměstnanců, prodej nemovitostí, nabídka volných kapacit, prodej firmy či její části, image reklama, poděkování zákazníkům a partnerům). V nabídce je 6 reklamních formátů s možností umístění na 15 míst v sekci Fun a 4 formáty s možností umístění na 13 míst v sekci Profi, a to včetně video reklamy.

Autofox Job je služba zaměřená na zprostředkování práce. Je určena především firmám, které hledají nové pracovníky na obsazení řadových či manažerských pozic. Dále je určena personálním agenturám, které hledají vhodné uchazeče pro své klienty, a zaměstnancům či manažerům, kteří hledají novou pracovní výzvu.

Autofox Event je služba zaměřená na propagaci akcí jako jsou konference, semináře, veletrhy, školení, testovací jízdy či prezentace. Je určena především firmám, které pořádají odborně či spotřebitelsky zaměřené akce.

Autofox Estate je služba zaměřená na využití volných nemovitostí jako jsou autosalony, haly či pozemky. Je určena především majitelům komerčních nemovitostí, kteří je chtějí prodat či pronajmout. Dále je určena realitním kancelářím a jiným zprostředkovatelům, investorům hledajícím pronajatou komerční nemovitost či firmám hledající nemovitost pro rozšíření svých podnikatelských aktivit.

Autofox Enterprise je služba zaměřená na zprostředkování prodeje firem. Je určena především majitelům firem, kteří je chtějí prodat. To mohou být například podnikatelé, kteří nemají nástupce. Dále je určena firmám z automobilového průmyslu, kteří hledají možnosti rozšíření svých podnikatelských aktivit či poptávají akvizice konkurentů, a investorům, kteří chtějí koupit zajímavou firmu.

Autofox Offer je služba zaměřená na propagaci firem, jejich produktů a služeb či volných kapacit. Je určena především firmám, které chtějí propagovat svoje produkty a služby, mají skladem nějaké výrobky či mají volné kapacity ve svých provozech.

Autofox Order je služba zaměřená na zprostředkování zakázek. Je určena na jedné straně firmám, které poptávají nějaké produkty a služby, a na druhé straně firmám, chtějí získat nové zakázky. Předmětem zakázek mohou být flotily vozidel, autoservis, pneumatiky, pohonné hmoty, pojištění, přeprava, materiál a polotovary, strojírenské produkty či vybavení provozů.

Služby Autofoxu využívají především automobilky, výrobci součástek, distributoři, dealeři, autobazary, leasingové společnosti, pojišťovny, asistenční služby, personální agentury, dodavatelé vybavení provozů, ministerstva, vysoké školy, ale také vývojové, logistické, expertní, poradenské a jiné firmy.

Nastavení služeb (tematický filtr, jazyk, frekvence zasílání) umožňuje maximálně uspokojit potřeby organizací v oblasti informování majitelů, vyšších, středních a nižších manažerů, specialistů, apod. Kromě průběžného informování Autofox nabízí rovněž bohatý archiv. To všechno v českém a anglickém jazyce, 365 dní v roce.

dostupné předplatitelům Autofox News po přihlášení
Autofox Order
Další inzeráty Autofox Order
Autofox Enterprise
Další inzeráty Autofox Enterprise
Autofox Offer
Další inzeráty Autofox Offer
Autofox Job
Další inzeráty Autofox Job
Autofox Event
Autofox Estate
Další inzeráty Autofox Estate
VYBRANÉ ČLÁNKY
Pavel Vojtek opustil Defend Insurance Group
BMW vyhlásilo v Česku tendr na nové dealerství
V Česku byla uzavřena dvě dealerství Hyundai
Continental hledá desítky lidí pro jeden závod v Česku
Český antimonopolní úřad udělil dvěma dealerům aut pokutu za kartel
Daimler připravuje v Česku investici
BusinessRent: Business Lease otevřela v Česku půjčovnu aut a dodávek
MBtech rozšíří jedno vývojové centrum v Česku
Shandong Linglong Tire chce postavit další dva závody, jeden v Evropě
Mann+Hummel provádí změny v organizační struktuře ve východní Evropě
Magna získala zakázky na elektromobily Jaguar a Toyota
Chassix chce postavit závod ve východní Evropě
Mitsubishi Motors plánuje vybudovat závod ve východní Evropě
SaarGummi plánuje v Česku další investici
Samsung hledá dodavatele pro nový typ baterií pro elektromobily
Constellium postaví v Česku druhý závod
Innogy se dohodlo v Česku na spolupráci s další sítí čerpacích stanic
Ford chce posílit dealerskou síť v Česku
Volvo Car hledá nového dealera pro jednu lokalitu v Česku
King Long expanduje v Evropě, stanovil partnera pro Česko a Slovensko
Schaeffler chce postavit nový závod ve východní Evropě
Toyoda Gosei zvýší výrobu v Evropě
Benteler vybuduje ve střední Evropě dva nové závody
Kirchhoff Automotive hledá nové dodavatele
Škoda chce posílit prodej kvalitních ojetých vozů v dealerstvích
Šafarčík: Nissan zavede v Česku nový koncept prodeje užitkových vozů
Antonín Charouz se vrací do automobilového byznysu
AutoBinck chce koupit ve střední Evropě nějaké dealery
Ford Store: Ford vybral v Česku šest dealerů pro prodej prémiových produktů
EWT Truck & Trailer představila strategii do roku 2020
Autocentrum Barth se dohodlo na spolupráci s další automobilkou
Hyundai rozšiřuje aktivity ve střední Evropě
Porsche Inter Auto plánuje postavit v Česku nový autosalon
Uni Gasket rozšíří výrobu v Evropě
Ford rozšíří produktovou nabídku v Evropě o nákladní vozy
Vision & Strategy 2025: Brose udělá z Ostravy globální kompetenční centrum
V Česku vyroste nové dealerství Mercedes-Benz
Brano chce vyvinout vlastní elektromobil, později nevylučuje výrobu
Autofox Wordbook
KURZY MĚN
1 EUR = 1,10 USD
1 EUR = 0,84 GBP
1 EUR = 1,07 CHF
1 EUR = 25,23 CZK
1 EUR = 4,27 PLN
1 EUR = 337,53 HUF
Zdroj: ECB, 27. leden 2020
NÁVŠTĚVNOST
Zobrazené stránky - 4.059
Návštěvy - 2.536
Unikátní návštěvníci - 2.167
Zdroj: Google Analytics, prosinec 2019