O nás

Autofox je online automobilová platforma s předním postavením v Česku a celé střední Evropě. Na trh firma vstoupila v únoru 2009. V současnosti poskytuje tři služby: zpravodajství (Autofox News), bannerová inzerce (Autofox Banner) a inzertní služby Autofox Advert (Job, Event, Estate, Enterprise, Offer, Order). Web je rozdělen na sekci pro odborníky (Profi) a sekci pro spotřebitele (Fun).

Autofox News je služba zaměřená na poskytování zpravodajství z automobilového průmyslu a souvisejících oborů. Je určena především firmám a dalším právnickým osobám, které potřebují pro svou práci rychlý, detailní a komplexní informační servis. Informace jsou publikované formou flešů (Autofox Flash News), veřejných aktualit (Autofox Public News) a článků (Autofox Original News). Fleš většinou obsahuje odkaz na zdroje (hypertextový odkaz, dokument, fotografie). Veřejná aktualita je text zveřejněný firmou či jiným subjektem. Článek obsahuje informace a souvislosti v autorském textu Autofoxu či partnerské agentury, navíc může obsahovat fotogalerii, videa, tabulky, související články. Zpravodajství se zabývá řadou témat jako produkty, služby, ceny, propagace, alternativní pohony, zakázky, tendry, obchodní síť, spolupráce, plány, expanze, investice, provozovny, lidské zdroje, personální změny, vlastnické změny, obchodní výsledky, finanční výsledky, legislativa, analýzy, odhady, odborné akce.

Autofox Banner je služba bannerové inzerce, kterou poskytujeme separátně ve spotřebitelské sekci Fun a odborné sekci Profi. Je určena především firmám a dalším právnickým osobám, které chtějí touto formou řešit své nejrůznější potřeby (prezentace firmy, propagace výrobků a služeb, informování o změnách, hledání nových partnerů, propagace akcí, nábor zaměstnanců, prodej nemovitostí, nabídka volných kapacit, prodej firmy či její části, image reklama, poděkování zákazníkům a partnerům). V nabídce je 6 reklamních formátů s možností umístění na 15 míst v sekci Fun a 4 formáty s možností umístění na 13 míst v sekci Profi, a to včetně video reklamy.

Autofox Job je služba zaměřená na zprostředkování práce. Je určena především firmám, které hledají nové pracovníky na obsazení řadových či manažerských pozic. Dále je určena personálním agenturám, které hledají vhodné uchazeče pro své klienty, a zaměstnancům či manažerům, kteří hledají novou pracovní výzvu.

Autofox Event je služba zaměřená na propagaci akcí jako jsou konference, semináře, veletrhy, školení, testovací jízdy či prezentace. Je určena především firmám, které pořádají odborně či spotřebitelsky zaměřené akce.

Autofox Estate je služba zaměřená na využití volných nemovitostí jako jsou autosalony, haly či pozemky. Je určena především majitelům komerčních nemovitostí, kteří je chtějí prodat či pronajmout. Dále je určena realitním kancelářím a jiným zprostředkovatelům, investorům hledajícím pronajatou komerční nemovitost či firmám hledající nemovitost pro rozšíření svých podnikatelských aktivit.

Autofox Enterprise je služba zaměřená na zprostředkování prodeje firem. Je určena především majitelům firem, kteří je chtějí prodat. To mohou být například podnikatelé, kteří nemají nástupce. Dále je určena firmám z automobilového průmyslu, kteří hledají možnosti rozšíření svých podnikatelských aktivit či poptávají akvizice konkurentů, a investorům, kteří chtějí koupit zajímavou firmu.

Autofox Offer je služba zaměřená na propagaci firem, jejich produktů a služeb či volných kapacit. Je určena především firmám, které chtějí propagovat svoje produkty a služby, mají skladem nějaké výrobky či mají volné kapacity ve svých provozech.

Autofox Order je služba zaměřená na zprostředkování zakázek. Je určena na jedné straně firmám, které poptávají nějaké produkty a služby, a na druhé straně firmám, chtějí získat nové zakázky. Předmětem zakázek mohou být flotily vozidel, autoservis, pneumatiky, pohonné hmoty, pojištění, přeprava, materiál a polotovary, strojírenské produkty či vybavení provozů.

Služby Autofoxu využívají především automobilky, výrobci součástek, distributoři, dealeři, autobazary, leasingové společnosti, pojišťovny, asistenční služby, personální agentury, dodavatelé vybavení provozů, ministerstva, vysoké školy, ale také vývojové, logistické, expertní, poradenské a jiné firmy.

Nastavení služeb (tematický filtr, jazyk, frekvence zasílání) umožňuje maximálně uspokojit potřeby organizací v oblasti informování majitelů, vyšších, středních a nižších manažerů, specialistů, apod. Kromě průběžného informování Autofox nabízí rovněž bohatý archiv. To všechno v českém a anglickém jazyce, 365 dní v roce.

available to Autofox News subscribers after login
Autofox Order
More ads Autofox Order
Autofox Enterprise
More ads Autofox Enterprise
Autofox Job
More ads Autofox Job
Autofox Event
Autofox Estate
More ads Autofox Estate
Autofox Offer
More ads Autofox Offer
SELECTED ARTICLES
Pavel Vojtek left Defend Insurance Group
BMW announced tender for new dealership in Czech Rep
Two Hyundai dealerships closed in Czech Rep
Continental looks for dozens of people for plant in Czech Rep
Czech antitrust authority imposed fine on two car dealers for cartel
Daimler prepares investment in Czech Rep
BusinessRent: Business Lease opened car and van rental in Czech Rep
MBtech to expand one development centre in Czech Rep
Shandong Linglong Tire wants to build two more plants, one in Europe
Mann+Hummel makes changes in organizational structure in Eastern Europe
Magna won contracts for Jaguar and Toyota EVs
Chassix wants to build plant in Eastern Europe
Mitsubishi Motors plans to build plant in Eastern Europe
SaarGummi plans further investment in Czech Rep
Samsung looking for suppliers on new type of EV batteries
Constellium to build second plant in Czech Rep
Innogy agreed on cooperation with another network of filling stations in Czech Rep
Ford aims to strengthen dealer network in Czech Rep
Volvo Car looking for new dealer for one site in Czech Rep
King Long expands in Europe, established partner for Czech Rep and Slovakia
Schaeffler wants to build new plant in Eastern Europe
Toyoda Gosei to increase production in Europe
Benteler to build two new plants in Central Europe
Kirchhoff Automotive looking for new suppliers
Skoda wants to strengthen sale of quality used cars at dealerships
Safarcik: Nissan to introduce new sales concept of commercial vehicles in Czech Rep
Antonin Charouz returns to automotive business
AutoBinck wants to buy some dealers in Central Europe
Ford Store: Ford chose six dealers in Czech Rep to sell premium products
EWT Truck & Trailer introduced strategy by 2020
Autocentrum Barth agreed to cooperate with another carmaker
Hyundai expands operations in Central Europe
Porsche Inter Auto plans to build new showroom in Czech Rep
Uni Gasket to expand production in Europe
Ford to expand product offer in Europe with trucks
Vision & Strategy 2025: Brose to make global competence centre from Ostrava
New Mercedes-Benz dealership to be built in Czech Rep
Brano aims to develop its own electric vehicle, later might start producing it
Autofox Wordbook
EXCHANGE RATES
1 EUR = 1.13 USD
1 EUR = 0.89 GBP
1 EUR = 1.11 CHF
1 EUR = 25.61 CZK
1 EUR = 4.26 PLN
1 EUR = 323.97 HUF
Source: ECB, June 21, 2019
VISIT RATE
Page View - 6,280
Visits - 3,322
Real Users - 2,644
Source: Google Analytics, May 2019